O nas

RAFIX - nietypowe zabudowy meblowe

Firma Rafix to grupa profesjonalnych stolarzy i rzemieślników, którzy dążąc do perfekcji oferują Klientom najwyższej jakości usługi stolarskie.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie zarówno w montażu stolarki budowlanej, jak i projektowaniu kuchni na wymiar i mebli pokojowych. Celem naszej firmy jest stworzenie przystępnych, atrakcyjnych rozwiązań, które spełnią wymagania Klientów zarówno pod względem estetycznym, jak i finansowym.

Z ogromnym entuzjazmem podchodzimy do nietypowych i wymagających zleceń. Każda nowa realizacja to okazja do potwierdzenia zdobytych umiejętności i udoskonalenia techniki.  

Przygotowując naszą ofertę zwracamy uwagę na wykorzystanie najkorzystniejszych metod. Używamy wysokiej jakości materiałów, stosujemy nowoczesne rozwiązania, które wykorzystane przez naszych stolarzy przynoszą doskonały efekt. Maksymalne zadowolenie Klientów to nasz główny priorytet i cel.

Na wykonane prace dajemy gwarancję. W ramach naszej oferty wszystkim Klientom zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

 

 

 

WARTO NAS WYBRAĆ

 • WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE.

  zarówno w montażu stolarki budowlanej, jak i projektowaniu kuchni na wymiar i mebli pokojowych.

 • NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUG.

  Używamy wysokiej jakości materiałów, stosujemy nowoczesne rozwiązania, które wykorzystane przez naszych stolarzy przynoszą doskonały efekt.

 • INDYWIDUALNE REALIZACJE.

  Każda nowa realizacja to okazja do potwierdzenia zdobytych umiejętności i udoskonalenia techniki.

 • GWARANCJA JAKOŚCI.

  W ramach naszej oferty wszystkim Klientom zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.